22-07-2019 :
Ürünlerin Ortalama Fiyatları ALIM : İNEK SÜTÜ: 1.89 SATIM: ARPA: 1.13 BUĞDAY: 1.55 BUĞDAY SERT: 1.73 İNEK SÜTÜ : 2.00

Yapı Kredi Bankası Isparta Şube Müdürü Gülhan Erdoğan Borsamızı Ziyaret Etti.

Yapı Kredi Bankası Şube Müdürü Gülhan Erdoğan, Başkanımız Ahmet ADAR’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Erdoğan “ Yapı Kredi Bankası olarak, Isparta Ticaret Borsası üyelerine TOBB KOBİ Destek Kredisi ve diğer finansman ihtiyaçları ile ilgili başvurularında her türlü kolaylığı sağlayacaklarını ifade etti.

  

Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Adar ise şunları kaydetti: “Geçtiğimiz dönemde de uygulanan Nefes Kredisi projesinin önümüzdeki günlerde de TOBB KOBİ Destek Kredisi olarak tekrar hayata geçirilecek olması, finansman ihtiyacı duyan üyelerimize piyasa fiyatları altında bir faiz oranı ile sunularak büyük destek sağlayacaktır. Isparta Ticaret Borsası olarak bu süreçten üyelerimizin maksimum fayda sağlaması için çaba sarf edeceğiz. Yine Borsa olarak her zaman üyelerimize ve ekonomimize katkı vermeye devam edeceğiz." dedi.

 

İşbirliği ve destekleri için Yapı Kredi Bankası Müdürüne teşekkür eden Başkanımız Ahmet Adar, TOBB KOBİ Destek Kredisi’nin  Ülkemiz, İlimiz ve üyelerimizin için hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

Goruntulenme : 332 Tarih : 2018-09-11

Döviz Kurları

 • Alış
 • Satış
 • DOLAR
  5.6684
  5.6786
 • EURO
  6.3586
  6.3701
Popup