13-02-2020 :
Ürünlerin Ortalama Fiyatları ALIM: ET ( SIĞIR )KARKAS : 26.93 ET (KARKAS) -DANA : 33.26 ET (KARKAS) - DÜVE : 29.64 SATIM: ET (KARKAS) -DANA: 31.57 ET ( SIĞIR )KARKAS : 26.58

TOBB Genç Girişimciler Kurulu Toplantısı Yalvaç’ta Gerçekleştirildi

 

 

TOBB Isparta İl Genç Girişimciler Kurulu toplantısı, kurul üyelerinin ve Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yalçın Kurucu’nun katılımıyla Yalvaç TSO’da gerçekleştirildi.


Gerçekleşen toplantıda konuşan Yalvaç TSO Başkanı Yalçın Kurucu, TOBB  Isparta İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi’ni Yalvaç’ta ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ifade ederek, girişimcileri ve gençleri her zaman önemsediklerini dile getirdi.


Yalvaç TSO Başkanı Yalçın Kurucu sözlerine şu şekilde devam etti: “Bölgemizde girişimciliğin daha da gelişmesi ve ekonomimizin daha da yukarı seviyelere çıkması için TOBB öncülüğünde kurulan girişimciler kurullarımızı Yalvaç TSO olarak yaptığımız etkinlik ve çalışmalarla desteklemeye devam edeceğiz. Bugün gerçekleşen olağan aylık toplantının da hayırlı olmasını temenni ediyor, katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.


TOBB Isparta Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Uğur Büyükçulcu ise; kurul olarak ilimzdeki tüm girişimcilerle temas ederek , tecrübe paylaşımı ve istişarelerle ile ilimiz ve ülkemiz ekonomisine katkı sağlayamaya çalıştıklarını ifade etti.Ayrıca yeni girişimlerin ve girişimcilerin önünü açmak için tüm STK’ların birlikte hareket etmesi gerektiğinin önemi vurguladı.

 

 

Goruntulenme : 228 Tarih : 2019-07-26

Döviz Kurları

 • Alış
 • Satış
 • DOLAR
  0
  0
 • EURO
  0
  0
Popup