31-03-2020 :
Ürünlerin Ortalama Fiyatları SATIM BUĞDAY: 1.77

Tarım ve Orman Bakanımız Dr.Bekir Pakdemirli, Isparta'da Sektör Temsilcileriyle Buluştu

 

 

Tarım ve Orman Bakanı Dr.Bekir Pakdemirli, Isparta programı kapsamında Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu'nda düzenlenen “Isparta Sektör Buluşma” toplantısına katıldı.

 

Bakanımız Sayın Pakdemirli’nin yanı sıra Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu, TBMM Başkanvekili ve AK Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, AK Parti Isparta Milletvekili Recep Özel, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Bakanlık personelleri, sektör temsilcileri katıldı.  Borsamızı temsilen ise Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Adar ve Meclis Başkanımız Mehmet Ali Doğan iştirak etti.

 

Toplantıda tarımsal üretim, hayvancılık ve ormancılıkla ilgili ülkemizin mevcut durumu ve Isparta özeli ile ilgili konuşan  Bakan Dr. Bekir Pakdemirli, ülkemiz tarımına sağlanan desteklerin ve yatırımların son dönemde artarak devam ettiğini, bundan sonra da üretimin her daim destekleneceğini vurguladı.

 

Sunumların akabinde sektör temsilcilerine söz vererek, soru ve taleplerini dinleyen Bakan Pakdemirli, söz konusu sorun ve taleplerin çözümü için gerekli hassasiyeti göstereceklerini ifade etti.

 

Goruntulenme : 42 Tarih : 2020-03-10

Döviz Kurları

 • Alış
 • Satış
 • DOLAR
  0
  0
 • EURO
  0
  0
Popup