22-07-2019 :
Ürünlerin Ortalama Fiyatları ALIM : İNEK SÜTÜ: 1.89 SATIM: ARPA: 1.13 BUĞDAY: 1.55 BUĞDAY SERT: 1.73 İNEK SÜTÜ : 2.00

Isparta Ticaret Borsası Ekonomi Kampüsü Hizmet Binası tapusu teslim töreni gerçekleştirildi.

Borsamız tarafından Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Ekonomi Kampüsü’nden satın alınan yeni hizmet binasının tapu teslim töreni ITSO’da gerçekleştirildi.

ITSO’da düzenlenen tapu teslim töreninde ITSO Başkanı Şükrü Başdeğirmen, ITSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Adar, Meclis Başkanı Mehmet Ali Doğan ile yönetim kurulu ve meclis üyeleri hazır bulundu.

ITSO Başkanı Başdeğirmen törende şöyle konuştu:

“Bugün güzel bir gün, birlik beraberliğimizin simgesi olan binamızda hizmet verecek olan Ticaret Borsamız ve Eczacılar Odamıza tapularını devrediyoruz.  İnşaatımızın  başlamasından bu yana kendileri ile  görüşmeler yaptık.  İstişarelerle buraya kadar geldik, Valilerimizle milletvekillerimizle sizlerle istişare ederek, böyle bir binayı Ispartamıza kazandırdık. Kardeş kuruluşumuz olan Isparta  Ticaret Borsamızın burada olması bizim için önemliydi. Eczacılar Odamız buradan yer satın aldı. Şimdi burada Ticaret Borsamız ve Eczacılar Odamıza tapularını teslim ediyoruz. Burada hizmet vermeleri bizim için mutluluk olacaktır.  Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı, TSE, KOSGEB’in İşkur’un SDÜ Teknoloji Transfer Ofisi’nin Kredi Garanti Fonu, Eczacılar Odamızın burada olması üyelerimize hizmet noktasında bizim için çok anlamlı. Biz Isparta’daki ekonomik çalışmaların tamamının buradan yürümesi amacıyla böyle bir projeye imza attık ve başardığımıza inanıyorum.  Ticaret Borsamızla, Ajansımızla ve diğer kurumlarla hep işbirliği içerisindeyiz. Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı’nın buraya gelmesinde emeği geçen Valimize, milletvekillerimize, Teknoloji Transfer Ofisi’nin burada olmasını sağlayan SDÜ Rektörümüze,  Ticaret Borsası Başkanımıza, Eczacılar Odası Başkanımıza, İşkur, KOSGEB Müdürlerimize, TSE Başkanına, Kredi Garanti Fonu yetkililerine diğer kurum ve kuruluş temsilcilerine teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun.

 

TİCARET BORSASI BAŞKANI ADAR: BU BİRLİKTELİK TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLSUN

Ticaret Borsası Başkanı Adar’da şöyle konuştu: Isparta Ticaret Borsası olarak Ekonomi Kampusu’ndan üyelerimize daha iyi hizmet vermek için yerimizi aldık. Bugün de tapumuzu alıyoruz. 1 Ocak 2019 yılından itibaren burada hizmet vermeye başlayacağız. Bu binanın yapılması kolay olmadı, birlik beraberliği simgeleyen büyük bir bina yaptı, ortak noktada anlaşıp böyle bir binayı ilimize kazandırması adına Sayın Şükrü Başdeğirmen’e  teşekkür ediyorum. Bu Isparta’nın gururu ve onurudur, birlik beraberliğin göstergesidir, Borsa olarak Ticaret ve Sanayi Odamızla birlikte hareket ediyoruz. Bundan sonra da üyelerimize daha iyi hizmet vermek için buradayız. İnşallah bu binayla birliğimizi ve beraberliğimizi Türkiye’ye göstermiş olacağız. Yönetimim ve meclisim adına tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

 

Goruntulenme : 484 Tarih : 2018-09-11

Döviz Kurları

 • Alış
 • Satış
 • DOLAR
  5.6684
  5.6786
 • EURO
  6.3586
  6.3701
Popup