16-04-2019 :
Ürünlerin Ortalama FiyatlarıALIM: İNEK SÜTÜ: 1.70 ELMA: 1.63

Geleneksel Bayramlaşma Programı Borsamızda Gerçekleşti

 

Ramazan bayramı münasebetiyle Isparta Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Adar, Meclis Başkanımız Mehmet Ali Doğan ile Yönetim Kurulu ve Meclis üyelerimiz, Isparta Valiliği evsahipliğinde Öğretmenevinde düzenlenen bayramlaşma programına katıldı. Program akabinde üyelerimizin de içinde bulunduğu misafirlerini Borsamız hizmet binasında ağırladı.

 

Bayramın birinci günü saat 10.30’da Borsamız hizmet binasında gerçekleşen bayramlaşma programına, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Başdeğirmen ve  Meclis Başkanı Osman Şahlan, Isparta Ziraat Odası Başkanı Mustahattin  Can Selçuk katıldı.

Bayramlaşma merasiminde birlik ve beraberliğinin önemini vurgu yapan Başkanımız Ahmet Adar, “Ramazan Bayramının, ülkemize ve insanlığa hayırlar getirmesi ortak  temennimizdir. Birlik ve beraberliğimizin pekişmesi, güçlenmesi düşüncesiyle tüm İslam aleminin ve milletimizin Ramazan bayramını kutlarım. ” dedi.

Bayramlaşma programı kapsamında Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Adar ve beraberindeki heyet, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası ile Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği’ne  ziyarette bulundu.

Bayramlaşma programı, iyi dilek ve temennilerin ardından son buldu.(15.06.2018)

 

 

 

 

 

Goruntulenme : 348 Tarih : 2018-06-18

Döviz Kurları

 • Alış
 • Satış
 • DOLAR
  5.8253
  5.8358
 • EURO
  6.5519
  6.5637
Popup