21-03-2019 :
Ürünlerin Ortalama Fiyatları: ALIM: İNEK SÜTÜ : 1.62 SATIM: İNEK SÜTÜ: 1.68 ARPA: 1.30 ET ( DANA)KEMİKSİZ : 37.67 ET (KARKAS) -DANA : 35.36 ET (KIYMA): 37.99

Borsamızdan Öz Şimşekler Firmasına Ziyaret

Isparta Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Adar, Ankara Toptancı Halinde bulunan ve şubesi Gelendost İlçemizde olan Öz Şimşekler Gıda Nakliyat İnşaat Tarım Soğuk Hava Deposu San.Tic.Ltd.Şti. firmasını ziyarette bulundu.  Ziyarette konuşan Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Adar, Ülkemizin tarım ve hayvancılık sektöründeki durumu ve Isparta’nın ekonomik koşulları hakkında bilgilendirmede bulundu.  Başkanımız Ahmet Adar, Şubesi Gelendost İlçesinde bulunan Öz Şimşekler firmasının Isparta bölgesinden almış oldukları ürünler için Isparta Ticaret Borsasında tescil yaptırmaya davet etti ve sözlerine şu şekilde devam etti : “ Isparta Ticaret Borsası olarak şu anda Isparta merkez haricinde Yalvaç, Şarkikaraağaç ve Eğirdir İlçelerimizde irtibat bürolarımız var. Bununla da yetinmeyerek mobil tescil hizmeti sunuyoruz. Bu sistemle, almış olduğumuz mobil hizmet aracını Gelendost ve diğer ilçelerimize göndererek üyelerimize kolaylık sağlıyoruz. Biz Isparta Ticaret Borsası olarak, üyelerimize her türlü hizmet vermeyi ve ilimizdeki tarımsal ticareti kayıt altına almayı hedef edinen  bir kurumuz.” dedi.

 

Firma sahibi Rıza Şimşek ise, yapılan istişareler ve değerlendirmeler sonrasında konuşarak, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve Isparta Ticaret Borsası’nın tescil hizmetlerinden yararlanacağının sözünü verdi.

 

Ziyaret, Başkanımızın firma sahibi Rıza Şimşek’e ticarette ve hayatında başarılar dilemesiyle son buldu.(07.02.2018)

 

 

Goruntulenme : 603 Tarih : 2018-02-08

Döviz Kurları

 • Alış
 • Satış
 • DOLAR
  5.5274
  5.5373
 • EURO
  6.263
  6.2743
Popup