10-06-2019 :
Ürünlerin Ortalama Fiyatları SATIM:ELMA STARKİNG : 3.48 ELMA GOLDEN : 3.17 ELMA GRANNY SMİTH : 3.38 ELMA FUJİ : 2.60 ELMA SANAYİ TİPİ : 0.60

Başkanımız Ahmet Adar’dan Gazeteciler ve Basın Bayramı Kutlama Mesajı

 

Isparta Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Adar, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı nedeniyle yaptığı açıklamasında şunları kaydetti: “24 Temmuz 1908 tarihinde çıkan gazetelerin, tüm şeffaflığıyla yayınlanarak sansürün kaldırılması nedeniyle, her yıl 24 Temmuz günü, "Basın Bayramı" olarak kutlanmaktadır. Günümüz çağının en temel insan haklarından olan, haber alma ve yayınlama özgürlüklerinin en etkili aracı olan basın;  kamu adına hareket ederek doğru ve gerçek haberlerle kamuoyunu aydınlatarak hesap verebilir bir yönetim anlayışının oluşumuna ve demokrasinin yerleşip güçlenmesine önemli katkılarda bulunmaktadır. Hızlı haber akışı ile tüm dünyadaki gelişmeler hakkında anında bilgi verilmesi, vatandaş ile devlet arasında etkili ve hızlı bir iletişimin sağlanması ve kamuoyu oluşturulması gibi birçok önemli görev ve sorumluluklar üstlenmektedir. Yaşadıkları tüm zorluklara rağmen azimle habercilik görevini yerine getiren emekçi basın mensubu arkadaşlarımızın, Cumhuriyetimizin ve toplumun gelişimine  büyük katkı sağladığı gerçeğini unutmamak ve unutturmamak gerekir.

 

Bu duygu ve düşüncelerimle başta Isparta basın mensupları olmak üzere Ülkemizin her köşesinde görevini sürdüren tüm Basın çalışanlarının bayramını en içten dileklerimle kutlarım.” dedi.

 

 

Goruntulenme : 249 Tarih : 2018-07-24

Döviz Kurları

 • Alış
 • Satış
 • DOLAR
  5.8826
  5.8932
 • EURO
  6.6316
  6.6436
Popup